Pro děti
KARNEVAL S MYŠKOU KLÁRKOU A VEVERKOU TERKOU

datum: 24. 02. 2019 – 16:00
vstupné: 90 Kč

Veselý a hravý karneval pro děti s oblíbenou dvojicí myškou Klárkou a veverkou Terkou

» celý článek

STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI – Divadlo SemTamFór

datum: 28. 02. 2019 – 10:15
vstupné: 75 Kč
Divadelní zpracování příběhů dávné mytologie zavede diváky do krajů, kde poznají moc i slabosti olympských bohů a bájných hrdinů.

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.