112 V AKCI aneb Společně pro bezpečnější Ostravu

datum: 23. 06. 2016 – 8:30
vstupné: zdarma

Letošní „112 v akci aneb Společně pro bezpečnější Ostravu“, bude nejen zajímavou podívanou pro děti, které si budou moci prohlédnout technické vybavení policie, záchranářů, hasičů a dalších složek, ale také silný zážitek i pro dospělé. Akce bude probíhat jak před AKORDem a v jeho zahradě, tak také v prostoru parkoviště před „Vodním areálem“ . Zde budou předváděny dynamické ukázky v součinnosti všech jednotek záchranného systému. K vidění bude mimo ukázka zásahové jednotky policie, která si poradí s agresivním řidičem, hašení hořícího vozu a také práce městské policie na koních i se psy. Své dovednosti předvedou i dobrovolní hasiči z Ostravy Zábřehu a Bezpečnostní právní akademie Ostrava. V letním horku jistě přijde vhod osvěžení, jak z Vodního baru OVAK, tak také osvěžení Ondrášovka. V dopoledních hodinách proběhne pro přihlášená školní družstva soutěž „112 v akci“.
Celá akce bude ukončena v 17 hod. koncertem skupiny MEGAPHONE.

od 8:30 do 12:00 – program pro školy
od 15:00 – program pro veřejnost
od 17:00 – kulturní program v Letní zahradě – zahájení LETNÍHO FESTIVALU

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.