9. OLDIES PLES

datum: 16. 02. 2018 – 20:00
vstupné: bez večeře 350 Kč, s večeří 450 Kč

Agentura Válek&Válek production s.r.o. pořádá:

9. OLDIES PLES – 16.2.2018

K tanci a poslechu zahraje skupina NEBRATŘI + DJ.
Hostem večera bude Ilona Csáková,
tešít se můžete jako vždy na bohatou tombolu kde hlavní cenou bude Notebook a mnoho dalších věcí.
Jak se zdá dorazí i mistr kouzel Filip Dadej.
A překvapení večera? nechte se překvapit na místě …

Více zde: http://www.valekavalek.cz/

Vstupenky

Jak nakupovat online vstupenky na OLDIES PLES: Při online rezervaci si vyberete místa v sále (u stolů), všechny se zobrazují s plnou cenou 450 Kč s večeří. V případě, že nemáte zájem o večeři, klikněte si při druhém kroku objednávky v seznamu vstupenek na popisek „Plná cena“ a vyberte variantu bez večeře – cena vstupenky za 350 Kč. Poté lze pokračovat v dokončení objednávky.

Pro vstupenky do Klubu Akord klikněte zde


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.