2. PLES MAGAZÍNU LEČO

datum: 26. 01. 2018 – 18:00
vstupné: bez večeře: 320 Kč, s večeří: 420 Kč

Pro lidi, kteří se rádi baví.

Příjemná hudba k poslechu, latinskoamerické taneční vystoupení, tombola,
večerem provede Vladimír Polák.
Vystoupí Ilona Csáková a Markéta Konvičková.

K příjemnému poslechu zahraje TRIO SKUPINA Petra Jiříčka a BANDA DEL CAFFÉ

Koná se ve velkém sále

Jak nakupovat online vstupenky na Lečo ples: Při online rezervaci si vyberete místa v sále (u stolů), všechny se zobrazují s plnou cenou 420 Kč s večeří. V případě, že nemáte zájem o večeři, klikněte si při druhém kroku objednávky v seznamu vstupenek na popisek „Plná cena“ a vyberte variantu bez večeře – cena vstupenky za 320 Kč. Poté lze pokračovat v dokončení objednávky.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.