10. OLDIES PLES

datum: 15. 02. 2019 – 20:00
vstupné: bez večeře 450 a 390 Kč, s večeří +120 Kč

hlavní host PETR KOTVALD, Na Velkém sále hraje skupin Nebratři, v klubu DJ Bart a na Hudební sále Praskání Rosti Petříka.

Ceny vstupenek

  • Velký sál a Společenský salonek: 570 Kč s večeří (450 Kč bez večeře)
  • Klub Akord, Hudební sál a další salonky: 510 Kč s večeří (390 Kč bez večeře)

Předprodej vstupenek pouze online a v pokladně Akordu!

Jak nakupovat online vstupenky na OLDIES PLES: Při online rezervaci si vyberete místa v sále (u stolů), všechny se zobrazují s plnou cenou i za večeří. V případě, že nemáte zájem o večeři, klikněte si při druhém kroku objednávky v seznamu vstupenek na popisek „Plná cena“ a vyberte variantu bez večeře – cena vstupenky o 120 Kč méně. Poté lze pokračovat v dokončení objednávky.

Pořádá Válek and Válek production.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.