Zaříkávač nemocí

datum: 18. 02. 2016 – 19:00
vstupné: 250 Kč

Setkání s MUDr. Janem Hnízdilem
Hudební doprovod – YanTara

"Není nic pravdivějšího než nemoc. Je to nastavené zrcadlo, které říká: Takový jsi, takovým způsobem a v takových podmínkách žiješ!“ MUDr. Jan Hnízdil

Partneři: AlmaTerra www.almaterra.cz, Akord, Český rozhlas Ostrava,

YanTara – posvátné písně a léčivé rytmy

www.muzikohrani.cz, www.muzikocesta.cz,
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.