Z Ostravy na kraj světa - Hana Machalová

datum: 14. 02. 2018 – 19:00
vstupné: 110 Kć

VZHLEDEM K OBROVSKÉMU ZÁJMU O VSTUPENKY PŘESOUVÁME BESEDU NA VELKÝ SÁL. Držitelé vstupenek určených původně do Klubu budou mít v sále rezervována přední místa.

Hana Machalová je expertkou na nízkonákladové cestování z našeho kraje. Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Dostaneme praktický návod, jak přímo z Ostravy vycestovat chytře a levně do celého světa, kdykoliv v roce i pokud máme jen pár dnů dovolené, rodinu a hluboko do kapsy.

Hanka obletěla 6× zeměkouli a i při zaměstnání navštíví kolem 16 zemí ročně. Dostaneme praktický návod, jak si splnit cestovatelské sny o exotických destinacích, jak letět k moři klidně 4× do roka a víkendy trávit v evropských metropolích, i když máme hluboko do kapsy.

Dozvíme se, jak najít levné jízdenky, letenky, jak se dostat na letiště v okolí Ostravy a sestavit si program, abychom ušetřili i během cesty. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé a časově náročné. Poradí, jak získat odhodlání vyrazit na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. Ať jste dobrodruh snící o cestě na vzdálený kontinent nebo plánujete rodinnou dovolenou u moře čí výlet do Paříže.

Po této přednášce se budete dívat na cestování úplně jinak. Doporučujeme vzít si notýsky na poznámky. Sdílejte svým přátelům a zajistěte si své místo v předprodeji včas.

Přednáška se koná v rámci cestovatelsko-hudebního festivalu JARNÍ OZVĚNY, který se koná 22. – 25. 2. 2018. Informace na www.ozvenyostrava.cz.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.