VERNISÁŽ - OBRAZY MIROSLAV BESTA

datum: 18. 03. 2019 – 18:00

Miroslav Besta se narodil roku 1981 v Čeladné. Mládí prožil ve Frýdku-Místku. Absolvent Akademie výtvarných umění v Praze (v roce 2009) ateliér „Restaurování výtvarných děl malířských a polychromovaných plastik“ profesora Karla Strettiho. Ministerstvem kultury schválená restaurátorská činnost, v rozsahu restaurování malířských uměleckých děl na plátně a dřevěných deskách, malířských uměleckých děl – nástěnných maleb a polychromie na sochařských uměleckých dílech ze dřeva. Od roku 2010 žije střídavě v Čeladné a v Nové Dědině. Vedle restaurování se úzce zaměřuje zejména na kresbu a malbu krajin, v menší míře portrétů, kresebných a obrazových kopií


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.