UMĚNÍ NAPŘÍČ ČESKOU KOTLINOU

datum: 01. 06. 2018 – 17:00
vstupné: vstup zdarma

GALERIE VÝTVARNÍKŮ vás zve na prodejní výstavu UMĚNÍ NAPŘÍČ ČESKOU KOTLINOU – jako průřez obrazovou tvorbou. od 1.6. do 15.8.2018 svá díla představí : Milan Adamov, Stáňa Šrejberová, Nina Urbanová, Jitka Bejdáková, Marie Veselská, Soňa Hubáčková, Ivana Ševčíková.

Výstava je přístupná denně v prvním podlaží AKORDU – v MALÉ GALERII

Vstup zdarma. Informace o koupi vystavovaných obrazů na recepci AKORDU
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.