PODZIMNÍ OZVĚNY: Hana Machalová - Návod na chytré cestování

datum: 07. 11. 2018 – 19:00
vstupné: 150 Kč

Hana Machalová 7× obletěla zeměkouli. Po celé republice dodává optimismus a kuráž lidem, kterým běžný život klade překážky ve splnění jejich cestovatelských snů. Přijďte si pro nové povzbuzení k vlastnímu objevování světa. Nyní si pro nás připravila návod, jak chytře cestovat po celý rok s tipy na cesty, které ušetří spoustu času a peněz. Uvidíte celou škálu možností a budete se dobře bavit. Její cesty sledujte na www.facebook.com/snadnodosveta.

Z médií:
rozhovor v rozhlase https://bit.ly/2ojB5do
o přednášce https://bit.ly/2ptVK1V
velký profil https://bit.ly/2MUNfY2

Po sérii úvodních přednášek Z Ostravy do světa – chytře, levně, často nyní přichází DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ, tentokrát s konkrétními cestami a rozpočty, jak nejlépe využít svých 25 dnů dovolené, státní svátky a víkendy během kalendářního roku, abyste i při studiu a zaměstnání byli na permanentní cestě kolem světa, na kterou si odskočíte z domova. Jak pracovat s programem, kam v kterou část roku jet a naplánovat efektivně cesty od zimy do léta a od léta do konce roku. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Užívejte si světa plnými doušky i při běžném životě s rodinou, zaměstnáním a moravským příjmem. Uvidíte její cesty od Kanady, Havaje přes celou Evropu vč. mořských destinací po Čínu a Japonsko. Ukáže Vám, že život je dobrodružství, které nikdy nekončí a že je může prožívat každý z nás.

Přednáška je součástí cestovatelsko-hudebního festivalu PODZIMNÍ OZVĚNY, který se koná v Ostravě v listopadu a prosinci 2018 již po 18.

Cestovatelský a hudební festival OZVĚNY (15. – 19.11. 2018) probíhá vždy na jaře a podzim a spojuje projekci profesionálních i amatérských cestovatelských přednášek, filmů a diashow, společně s hudebními vystoupeními převážně folk&country kapel. Informace najdete http://www.ozvenyostrava.cz.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.