Jaroslav Vilím: Obrazy - vernisáž

datum: 28. 02. 2018 – 17:00
vstupné: zdarma

Jaroslav Vilím
Po absolvování Přírodovědecké fakulty Palackého univerzity Olomouc studoval malbu u akademického malíře Jaroslava Kapce, pak u Jaromíra Zahela a kresbu Jaroslava Domitera. Je členem výtvarné skupiny GAMA. Věnuje se převážně olejomalbě. Zobrazuje své pocity a nálady, snové představy nebo vnímání hudby, které přetváří v abstraktní kompozice. Trvalou inspirací mu je příroda se svými motivy a atmosférou. Žije a pracuje v Ostravě.

Vernisáž se koná v Malé galerii, 1. patro. Vstup zdarma, určeno pro širokou veřejnost.
Výstava potrvá do konce května.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.