JAK TRÉNOVAT PAMĚŤ A BÝT MENTÁLNĚ FIT

datum: 27. 03. 2018 – 17:00

Přednáška pro širokou veřejnost na téma, jak posílit svoji paměť v seniorském i pracovně aktivním věku.
Lektorka: PhDr. Radomíra Gilarová, Ph.D.
Budete mít možnost seznámit se s několika mnemotechnickými postupy pro snadné zapamatování využitelné v běžném životě. Vyzkoušíte si různá cvičení, která trénují paměť a pozornost, a také se dozvíte, jak předcházet zhoršování kognitivních funkcí a budovat rezervní mozkovou kapacitu.
Vstup zdarma
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.