JAK NA DIVADLO - divadelní workshop

datum: 10. 11. 2018 – 9:00
vstupné: studenti zdarma, ostatní 100 Kč

Hrajete divadlo? Chcete hrát divadlo? Chcete založit divadlo? Ale nevíte, jak na to?
Přihlaste se na celodenní divadelní workshop pro začínající i pokročilé divadelníky. Do tajů divadla vás zasvětí zkušení lektoři v oblasti hereckého projevu, režie, jevištního pohybu a scény.

Čeká vás společná práce ve skupinkách. Vhodné pro mladé lidi (skupinky i jednotlivce) od 12 do 30 let. Omezený počet míst – nutné registrace na e-mail z.kacor@dk-akord.cz

V rámci projektu STUD2NA neboli Studnice studentských nápadů.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.