INTIMNĚ ŽENÁM 3

datum: 27. 02. 2018 – 18:00
vstupné: matky 200 Kč, dcery 150 Kč

„Od dívky k ženě …“

Přednáška určená pro maminky a jejich dcery nejen pro rozšíření obzorů.

Proč máme bolestivou menstruaci, co ji způsobuje?
Jak si ulevit od bolesti.
Vliv hormonální antikoncepce na zdraví.
Jaké jsou možnosti nehormonální antikoncepce.
Škodlivost tampónu na zdraví – proč je raději nepoužívat.
Menstruační kalíšek-k čemu přesně slouží, jak ho používat, jak vybrat správnou velikost, výhody a nevýhody.
Pěnové tampony Bepa – použití při menstruaci v době koupání, nebo při sportu.
Ovulace, jak dlouho trvá a kdy mohu otěhotnět?
Jak se chránit před otěhotněním a pohlavními nemocemi.
Kvasinky, záněty – jak se jim vyvarovat a předcházet.
Ženská cykličnost – 4fáze ženy- menstruační REFLEKTIVNÍ, předovulační DYNAMICKÁ, ovulační EXPRESIVNÍ, předmenstruační KREATIVNÍ

Jak nakupovat online vstupenky (se slevou pro dcery) na Intimně ženám 3:
Při online rezervaci si zatrhnete místa (bez číslování), všechny se zobrazují s plnou cenou 200 Kč. V případě, že chcete vzít na přednášku svou dceru/-y, klikněte při druhém kroku objednávky v seznamu vstupenek na popisek „Plná cena“ a vyberte variantu „Intimně ženám 3 – dcery“ – cena vstupenky za 150 Kč. Poté lze pokračovat v dokončení objednávky.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.