INTIMNĚ ŽENÁM 1 - změna termínu

datum: 14. 11. 2018 – 18:00
vstupné: předprodej 160 Kč, na místě 190 Kč

„Mějte rády sebe, své tělo a svého partnera“

Milé a vzácné ženy, srdečně Vás zveme na výjimečnou akci připravenou speciálně pro Vás. Chcete si okořenit svůj milostný život a nevíte jak? Přijďte mezi nás, na příjemné setkání v kruhu žen, na kterém Vás naše úžasná lektorka Eva zasvětí nejen do tajů erotických pomůcek. Bude to inspirativní a obohacující přednáška nejen o sexualitě a erotických pomůckách.

Díky sebepoznání můžete svůj milostný život ještě více obohatit, upevnit a prohloubit vztah s partnerem.

A o čem bude vlastně řeč?
Erotické pomůcky – jaké jsou ty nejvhodnější právě pro Vás a jak je nejlépe využít společně s partnerem
Venušiny kuličky – víte na jakém principu fungují a podle čeho vybrat ty správné?
Parfémy s feromony – buďte neodolatelná a přitažlivá!
Masážní slíbatelné svíčky – jak rozpálit vášeň Vás obou…
Menstruační kalíšky- jak fungují a jak vybrat správnou velikost

Přijďte si pro nové nápady a podněty, nudit se rozhodně nebudete.

Lektorka: Eva Nesrstová
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.