INTENZIVNÍ KURZ ŠPANĚLŠTINY

datum: 19. 11. 2018 – 17:00
vstupné: 1900 Kč

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí začít učit španělsky. Během týdenního kurzu se studenti naučí používat základní fráze, slovíčka a gramatické jevy nezbytné pro komunikaci v jednoduchých situacích týkající se každodenního života

Lekce povede lektorka Petra, která pochází z Ostravy. Po vysoké škole odjela do Sevilly, aby se zlepšila ve španělštině. Momentálně ve Španělsku žije už 7 let. Začala vyučovat v jazykových školách a nyní učí své klienty přes Skype.

V rámci jednoho týdne máte možnost absolvovat 15 hodin výuky, Kurz bude probíhat ve dvou termínech:

termín: 19.11 – 23.11.2018

Cena je 1900 Kč.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.