Hana Machalová: Z Ostravy kolem světa s 25 dny dovolené

datum: 29. 05. 2018 – 19:00
vstupné: 150 Kč

Po 1. dílu návodu na levné cestování Z Ostravy do světa-chytře, levně, často Vám Hana Machalová ukáže nyní před letními dovolenými praktické postupy a konkrétní cesty s rozpočty rozprostřené v průběhu celého roku. Cílem je, abyste svých zasloužených 25 dnů dovolené užili jako nikdy předtím.

Dozvíte se, kolik které cestě věnovat času, jak vyzrát na destinace s nálepkou „drahé“, jak na dovolenou u moře a eurovíkendy. Využijte všechny znalosti na koupi letenek, jízdenek a ubytování nabyté v 1. díle. I při studiu nebo zaměstnání buďete užívat světa plnými doušky. Nelimituje Vás ani rodina, ani věk, ani ostravský příjem a už vůbec ne poloha Ostravy. Za rok můžete navštívit 3 světadíly, koupat se v zimě v rajském oceánu, být na dobrodružných cestách po Evropě a Asii, procestovat národní parky Kanady a USA, cokoliv Vás napadne.

Hana Machalová Vás přesvědčí, že cestování je pro všechny generace a může je prožívat každý z nás.

Spolupořádají pro Vás Ozvěny Ostrava – cestovatelsko-hudební festival. Cestovatelský a hudební festival OZVĚNY probíhá vždy na jaře a podzim a spojuje projekci profesionálních i amatérských cestovatelských přednášek, filmů a diašou společně s hudebními vystoupeními převážně folk&country kapel.
Více zde: www.ozvenyostrava.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.