AS - Přednáška - UMĚNÍ ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA - HARMONIE S FENG ŠUEJ

datum: 22. 11. 2018 – 10:00
vstupné: pro seniory vstup zdarma

Feng – šuej je starobylé čínské umění šťastného života, kdy prostřednictvím harmonie s okolním prostředím můžeme dosáhnout štěstí, zdraví a dobrou pohodu.

V přednášce se dovíte, jak nás ovlivňuje naše okolí, materiály, látky i rozmístění věcí. Jak i sebemenší změna v našem bydlení může mít vliv na naše myšlení a chování. Seznámíte se základními prvky, které nám pomohou vytvořit prostředí, ve kterém se budeme cítit všichni dobře.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.