OKAVANGO - Svět očima pana Tomčíka

datum: 12. 10. 2017 – 17:00

Cestopisná beseda. Okavango – ráj afrických zvířat: delta řeky Okavango je poměrně jedinečným přírodním úkazem, kdy velká řeka nekončí v oceánu nýbrž v poušti, kterou tímto promění v zelený ráj přitahující v době sucha zvířata z širokého okolí. Rozloha delty kolem 15 000 km2 a v měsících červen, červenec, srpen tam dosahuje koncentrace zvířat neobvyklých hodnot. Přes dramatický úbytek slonů v Africe z důvodů pytláctví a konfliktů se zemědělci se jich v té době v deltě vyskytují desetitisíce. Pohybovali jsme se tam sami v zapůjčeném terénním voze a deltu si prohlédneme z pevniny, z vody na zapůjčeném člunu i z letadla.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.