Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

datum: 20. 10. 2017 – 18:00
vstupné: zdarma

11. ročník VZDUŠNÉ SÍLY OSTRAVĚ

Vystoupí Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ s programem Taneční miniatury

Akce u příležitosti Dne vzniku samostatného Československého státu. Pod záštitou velitele vzdušných sil AČR, primátora města Ostravy, starosty městského obvodu Ostrava-Jih a starosty městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

Vstup je zdarma, ale pokud chcete v sále pěkné místo na sezení, doporučujeme, vyzvednout si vstupenku předem v pokladně Akordu.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.