SEBASTIAN – Vesmírná Tour 2017

datum: 09. 11. 2017 – 19:00
vstupné: předprodej 240 Kč, na místě 290 Kč

Vstupenky jsou také k dispozici v pokladně DK Akord nebo na předprodejních místech (pobočky Ostravského informačního servisu, IC Poruba, MIC Havířov).

Vpouštění do sálu od 18:30 hod.

Sebastian

Nejvýraznější hudební objev roku 2015. Čerstvý držitel Českého Slavíka za nejpřehrávanější skladbu roku 2015. Na úspěch skladby Toulavá navazuje Sebastian neméně povedeným singlem Záchranný bod. V roce 2017 vychází debutové album “Hvězdy”, kde najdete další hity jako je titulní píseň Hvězdy nebo píseň Náhradní díly. Aktuálním singlem je píseň Vesmírná.

Toulavá – https://www.youtube.com/watch?…

Zachranný bod – https://www.youtube.com/watch?…

Náhradní díly – https://www.youtube.com/watch?…

suport:

Like-it

Mladá energická kapela působí na hudební scéně dva roky. Na Vysočině, odkud pochází, vyhrála několik soutěží a mohou se pyšnit například titulem kapela Vysočiny. O její perspektivě svědčí mimo jiné to, že v roce 2015 a 2016 předskakovali kapele CHINASKI na Rockfield tour.

Sto důvodů – https://www.youtube.com/watch?…

Pády – https://www.youtube.com/watch?…


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.