PANE BŮH, TADY ANNA

datum: 17. 02. 2019 – 19:00
vstupné: 380 Kč

Jevištní čtení ukázek z nové audioknihy vydavatelství Supraphon, která vychází podle knižní předlohy britského spisovatele Fynna. Do českého jazyka přeložil Ladislav Šenkyřík.

Čte: Bára Hrzánová

Hudba a zpěv: Aneta Langerová

Báře Hrzánové a Anetě Langerové jednoho dne vstoupila do života kniha, jejíž poselství by si přály s vámi sdílet.

Ve třicátých letech našel Fynn při potulkách ulicemi londýnského East Endu malé děvčátko Annu, a jelikož nebyl schopen zjistit, kde Anna bydlí, vzal ji s sebou domů do bytu své matky.
Fynn si s Annou po večerech vyprávěl a hrál; mluvili spolu o životě a především o přírodních vědách a matematice a Anna mu povídala o svých rozmluvách s „panem Bohem“, jemuž se svěřovala se všemi svými myšlenkami a těžkostmi. Nevinný, ale pronikavý pohled Anny na svět přiměl Fynna, aby přeformuloval své názory. Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích.

V komorním prostředí KLUBU AKORD. Omezená kapacita!!!
Prodej vstupenek pouze v pokladně Akordu a online.






Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!











„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!










„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.