LENKA LO HRŮZOVÁ + křest klipu

datum: 03. 02. 2018 – 19:00
vstupné: dobrovolné + VIP vstupenky za 390 Kč

V sobotu 3. února 2018 pokřtí zpěvačka Lenka Lo Hrůzová v ostravském Klubu Akord svůj nový videoklip k písni Rouhání. Role kmotra se ujme slovenský hudebník Jožo Ráž, který již dříve se zpěvačkou natočil duet Neodchádzaj.

Osobitou hudební tvář dodává zpěvačce vlastní kapela LoGarytmy, která tvoří páteř i jejího nového bluesrockového projektu Lo & The Calling Heart, doplněný o zkušené bluesové muzikanty. S oběma kapelami se Lenka představí v rámci ostravského únorového křtu.
Na této slavnostní akci v Akordu vystoupí také spříznění muzikanti se svými akustickými projekty Comar in the Cube, Zdendalele band – a také Lenčina spolužačka z Lidové konzervatoře v Ostravě, talentovaná třináctiletá Anna Opartyová. Večerem moderátorsky provede Kateřina Huberová.

Pod režií videoklipu k písni Rouhání je podepsán Mejla Basel, který natočil klipy např. pro Lucii Bílou, Davida Stypku, Markétu Irglovou nebo Františka Segrada. Trailer slibuje nevšední podívanou, zejména co se týče vizuální stránky:

VIP vstupenky pro srdcaře

  • přednostní vstup do sálu od 17:00, lepší místa k sezení, účast na zvukové zkoušce, setkání s Lenkou, společné focení profi fotografem, CD s video singlem, drobné občerstvení, něco na památku z Lenčina merche

    VIP vstupenky v prodeji pouze do 1.2.!!!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.