JAROSLAV SVĚCENÝ - přesun na 18.5.2019

datum: 18. 05. 2019 – 19:00
vstupné: 350, 270 a 150 Kč

Z DŮVODU NEMOCI PANA SVĚCENÉHO SE KONCERT PŘESOUVÁ Z 22. 11. 2018 NA 18. 5. 2019. Již zakoupené vstupenky a abonentky zůstávají v platnosti. Samostatně koupené vstupenky lze vracet do 21. 12. 2018.

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ sezóna 2018/19

JAROSLAV SVĚCENÝ, Julie Svěcená a Václav Mácha

Galakoncert otce a dcery za spolupráce renomovaného klavíristy nabídne slavné i méně hrané skladby českých i světových autorů tří staletí (Mozart, Šostakovič, Boildieu, Smetana, Dvořák, Suk a další). Přední český houslový virtuos Jaroslav Svěcený má na svém kontě více než čtyřicet jedna nahraných kompaktních disků světového houslového repertoáru. Jedná se o popularizátora a propagátora vážné hudby. Jeho dcera Julie Svěcená je laureátka prestižní Mezinárodní houslové soutěže Tibora Vargy ve švýcarském Sionu 2017. Václav Mácha se narodil v roku 1979 v Praze. Ve svých 15 letech se stal nejmladším posluchačem Hudební fakulty AMU ve třídě Ivana Moravce. Uskutečnil několik celovečerních klavírních recitálů v různých evropských koncertních sálech.

Cenově výhodné vstupenky a lepší místa k sezení získáte, pokud si zakoupíte celý cyklus HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ sezóna 2018/19.






Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!











„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!










„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.