Hudební čtvrtek: Tři Vykřičníky

datum: 31. 08. 2017 – 18:00
vstupné: zdarma

Mladí muzikanti z Ostravy a jejich hravé písně.

„Naše seskupení vzniklo v roce 2016 rozšířením bývalého dua Radka Ogurčáka a Adama Jaskoviče. Náš repertoár se skládá převážně z vlastních písniček a občas také písní ostravského barda Jaromíra Nohavici. Písně tohoto ostravského písničkáře nás baví, inspirují a hlavně naplňují hudbou, kterou máme rádi. Mezi naše hudební vzory patří především Ostravští písničkáři jako Jaromír Nohavica, Václav Fajfr, Zdeněk Furmančík a nebo Frýdecko-Místecký rodák René Souček. Naší snahou do budoucna je seznámit mladou generaci s mnohdy opovrhovaným hudebním stylem folkem.“

V případě nepříznivého počasí se koncerty nekonají, případně se přesunou na jiný termín. V rámci Letního Festivalu.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.