Hudební čtvrtek: EVAMORE + COMAR

datum: 12. 07. 2018 – 18:00
vstupné: zdarma

Písně jako příběhy, obrazy, pocity…
Společný koncert EVAMORE a COMAR IN THE CUBE. Přijďte si poslechnout beskydsko – jesenický recitál :):):) Těšíme se! E+C

EVAMORE (Eva Moravcikova) je zpěvačka a písničkářka původem z Příbora. Vyrostla na moravském folkloru a české alternativě, což je znát i z její tvorby. V autorských písních inspirovaných životem samotným, lidovou hudbou a blízkou přírodou, tak zaznívají nejen milostná vyznání či vtipné glosy z partnerského života, ale také zhudebněné básně a příběhy. Její hlas je čistý a přirozený. V lyrických skladbách hladí, ale umí být i provokativní. Na kytaru, ji doprovází Tomáš Njumen Nováček.
https://www.facebook.com/evamore86

COMAR IN THE CUBE
Jan Comar Ražnok, frontman kapely Public Relations, a jeho autorská tvorba v kostce… akustická divočina, syrová lyrika i punková komika. Písně ze šuplíku i z předešlých hudebních projektů očesané na akustickou kytaru, v doprovodu piána.
http://bandzone.cz/comar

V rámci Letního Festivalu 2018.
V případě nepříznivého počasí se koncerty nekonají.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.