HUMOROVA

datum: 04. 11. 2017 – 19:00
vstupné: 120,-Kč

„HumorOva – stand-up, scénky, improvizace. HumorOva, to je první stand-up uskupení v Ostravě. Čtyři mladé stand-up komiky doplní hosté neméně schopní rozhýbat vaše bránice, a to holky z KoKo Comedy Lucie Macháčková a Kateřina Hašková a Luděk Staněk,kterého můžete znát ze Streamu.. Můžete se těšit na večer naplněný smíchem, humorem a tím nejlepším stand-upem, jaký v tomto kraji můžete vidět!“

vstupné 120,–Kč v předprodeji / na místě v den akce 150,–Kč
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.