V Paříži bych tě nečekala, tatínku - Agentura Harlekýn

datum: 02. 11. 2017 – 19:00
vstupné: 400, 360, 310 a 200 Kč

NOVINKA!
Petr Nárožný v hlavní roli komedie o dobrodružství sympatického venkovana v Paříži. Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.
Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Komedie Jeana Barbiera (originální název Ma fille travaille a Paris) o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze Spáleného Poříčí nad Seinou nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. V současné době nejznámější autor konverzačních komedií ve Francii je pokračovatelem tradice bulvárního divadla ve stylu Feydeaua a Labiche.

osoby a obsazení
Maxim, provinční výběrčí přímých daní – Petr Nárožný
Cerise, společnice Třešnička – Jana Malá nebo Týna Průchová
Liliana, atraktivní sousedka – Jarmila Švehlová
Evženie, manželka ministra – Simona Postlerová
Angelika, společnice Anita – Barbora Petrová nebo Malvína Pachlová
Norbert, ambiciózní snoubenec – František Skopal nebo Martin Sochor
Viktor, záletný ministr – Jan Šťastný

Autor: Jean Barbier
Režie: Jan Novák
Překlad: Jan Cimický
Úprava: Petr Nárožný
Scéna a kostýmy: Josef Jelínek

Produkce: Jana Hanzlíčková, Agentura HARLEKÝN s.r.o.
www.harlekyn.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.