STUD2NA - FLEDIS - SVATÉ NEŘESTI

datum: 25. 10. 2018 – 10:00
vstupné: studenti a mládež zdarma

Komedie ostravské autorky Kateřiny Tomanové Svaté neřesti pojednává o běžných činnostech a zájmech lidí, kteří se jim příliš oddali a začali být na nich velmi závislí. Svůj život si bez nich nedovedli vůbec představit. Na příběhu Marie, Ivana, Petra a Angeliky mohou diváci sledovat jejich proměnu. Do příběhu vstupuje záhadný pan Gabriel, který lidem s jejich neřestmi pomáhá. Marie se nemůže odtrhnout od sociální sítě, Ivan je workoholik a bez své práce si připadá zbytečný. Petr je herec, který žije bohémským životem plným alkoholu a holek. Slečna Angelika byla ráda obletována muži a jejich společnost vyhledávala víc než je obvyklé a své partnery velmi často střídala. Co se stalo nebo možná jak se stalo, že nakonec všichni pochopili, že své „neřesti“ potřebují, ale mohou je udržet v mezích, které je nebudou v životě omezovat? No přijďte se podívat.

Možná i my bychom potřebovali pomoci, ale bohužel nám žádný pan Gabriel nepomůže, budeme se muset spolehnout pouze na sebe a svou vůli.

Postavy a obsazení

Marie Tereza Stavárková Ivan Ivo Polevič Angelika Tereza Holišová Petr Michal Pavlíček Pan Gabriel Adam Piechowicz

Představení je rezervováno pro studenty Střední zahradnické školy Ostrava


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.