Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

datum: 16. 06. 2014 – 19:00
vstupné: 450, 420, 380 a 200 Kč

Divadlo v Dlouhé

Jess Borgeson, Adam Long, Daniel Winter: SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH

120 minut smíchu, aneb Táborský, Vondráček a Matejka rozesmějí i ty, kdo nemají čas.

Veleúspěšný divadelní trhák SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH v režii Jana Borna, v níž dle slov Miroslava Táborského tři chlapi blbnou na téma William Shakespeare, představí v ostravském Domu kultury Akord všem bujaré zábavy chtivým divákům pražské Divadlo v Dlouhé dne 16. 06. 2014 v 19:00 hodin. V hlavních a jediných třech rolích tohoto šoumenského rodea se představí Jan Vondráček, Miroslav Táborský a Martin Matejka.

Tento humorem prošpikovaný kus získal podtitul Divadelní fastfood a jeho ambicí je nejen královsky pobavit, ale i reagovat na fenomén současnosti – nedostatek času. Inscenace není parodií na Shakespeara, ale bere si na paškál dnešní instantní přístup k životu „v kostce“ a všudypřítomný spěch a shon. Hned po nástupu herců na scénu se dozvíme, že herci mají zpoždění a že nestíhají. Inscenace běží jako o překot a nabízí velké množství nejrůznějších zážitků i obrazů, vše pokračuje pod tlakem neustálého sledování hodinek, pod stále přítomným strachem, že se TO nestihne, až po finální vítězství nad časem, kdy diváci jako bezplatný bonus navíc dostanou maximálně zkomprimovanou verzi Hamleta. Nevěříte, že se dá stihnout zahrát 37 her a 154 sonetů za 120 minut? Věřte!

Američtí autoři uvedli tuto hru v premiéře 9.června 1987 v Kalifornii, evropskou premiéru hra měla v březnu 1992 v londýnském West Endu a od té doby je s obrovským úspěchem hrána po celé Evropě.
Více než 170 repríz…

www.divadlovdlouhe.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.