ŠAŠEK A SYN - Divadlo Bolka Polívky (benefice)

datum: 18. 03. 2019 – 19:00
vstupné: 500 Kč

Běžím s Majklem, z.s. a AKORD &POKLAD, s.r.o. pořádají společně benefiční představení Divadla Bolka Polívky ŠAŠEK A SYN. Benefiční představení půjde na podporu Mobilního hospicu Ondrášek.

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek.

Herecké obsazení:
Bolek Polívka,
Vladimír Polívka,
Michal Chovanec,
Ondřej Klíč,
Milan Král,
Jiří Fretti Pfeifer,
David Rotter

Autor: Bolek Polívka
Režie: Bolek Polívka

Délka představení 130 minut + přestávka

Představení Šašek a syn bude také součástí DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO jaro 2019 v Akordu 19. března.

(prodej předplatného bude zahájen během listopadu 2018)


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.