Prokletí nefritového škorpióna

datum: 22. 04. 2015 – 19:00
vstupné: 440, 390, 350 a 200 Kč

Představení v rámci PŘEDPLATNÉHO na jaro-léto 2015 – vstupenky lze koupit i samostatně!

V dubnu vás budeme napínat u detektivní komedie Divadla A. Dvořáka Příbram

PROKLETÍ NEFRITOVÉHO ŠKORPIÓNA

Woody Allen, Ondřej Sokol

Rozkošně bláznivá komedie podle filmu Woodyho Allena. Vyšetřovatel pojistných podvodů C. W. Briggs (Bohumil Klepl), zdánlivě roztomilý nemotora, je ve skutečnosti jedničkou ve svém oboru. Briggs se dokáže dokonale vcítit do myšlení zločinců a díky tomu je vždy vypátrat. Jednoho dne však nečekaně podlehne prohnanému hypnotizérovi a potom je nucen, aniž by si to uvědomoval, loupit šperky a i jinak překračovat hranice zákona! Když hypnóza odezní, nevědomky pak vyšetřuje své vlastní zločiny. Jedna překvapivá situace stíhá druhou. Přijďte se přesvědčit, co všechno Briggs vypátrá! Pobavíte se inteligentním humorem s notnou dávkou ironie, tak jak je umí namíchat právě jen Woody Allen.

režie: Milan Schejbal
hrají: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Vladimír Senič, Martin Dusbaba, Eliška Dohnalová, Filip Müller, Roman Štabrňák
premiéra: 6. února 2014
délka představení: 135 minut s přestávkou


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.