Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho

datum: 21. 10. 2014 – 19:00
vstupné: 450, 400, 350 a 200 Kč

KLICPEROVO DIVADLO HRADEC KRÁLOVÉ

Světoznámá hra Ladislava Smočka, původně napsaná pro Činoherní klub v Praze, kde se stala doslova kultovním titulem. Surrealistická crazy-komedie, plná absurdního humoru a precizně vystavěných situací, „o lidumilovi, který se málem stal několikanásobným vrahem“. Dr. Burke je takový Don Quijote dneška, osamělý a ve svou ušlechtilost věřící starý panic, žijící převážně ve své hlavě a ve svých fantaziích a který se sráží s ostatními postavami a s realitou s všeobecně devastujícími účinky…

Po představení se můžete těšit na besedu s herci. Již teď můžete psát své dotazy hercům na e-mail: l.bergerova@dk-akord.cz

úprava a režie: David Drábek
hrají: Pavla Tomicová, Jiří Zapletal, Lubor Novotný, Miroslav Zavičár a Ondřej Malý

premiéra: 27. dubna 2013
délka představení: 140 minut s přestávkou
www.klicperovodivadlo.cz

DK Akord uvádí v rámci podzimního předplatného, a také v rámci projektu POT A LESK KLICPEROVSKÉ ALCHYMIE, který si klade za cíl divákům představit divadelní umělecké kvality Klicperova divadla z Hradce Králové.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.