PĚTKRÁT DO ČERNÉHO - Divadlo Devítka

datum: 26. 09. 2018 – 19:00
vstupné: 90 Kč

„Pětkrát do černého“ aneb Život je jen náhoda – pět krátkých komediálních výstupů italského dramatika Alda Nicolaje, ve kterých autor s nadhledem a úsměvným černým humorem propojuje téma lásky a smrti, dvou sester života, aby v závěru každého mohlo dojít k neočekávanému rozuzlení.
Jednotlivé výstupy i představení jako celek si vysloužily ocenění odborných porot na přehlídkách.
Krajská přehlídka Ostravské Buchary 2018:
Nejlepší ženský herecký výkon – Zdeňka Kulová, Aldo Nicolaj: Voda a mýdlo (Pětkrát do černého)
Čestné uznání za herecký výkon – Libor Dorna, Aldo Nicolaj: Houbový šašlík (Pětkrát do černého)
Čestné uznání za dramaturgicko-režijní koncepci – Dušan Zakopal, Aldo Nicolaj, Pětkrát do černého
Národní přehlídka Pohárek SČDO – Memoriál Zdeňka Kokty 2017:
1. místo v kategorii Monology muži – Marcel Stejskal, Aldo Nicolaj: Solidarita

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.