MISERY - Studio DVA divadlo - ZRUŠENO

datum: 15. 06. 2018 – 19:00

Vážení příznivci dobrého divadla,
až teď jsme se ze Studia DVA dozvěděli, že inscenaci připravili oproti původnímu záměru technicky náročnější natolik, že ji nebude v Akordu možné odehrát. Prostě ta obří scéna se k nám nevejde :-( A to ani Studio DVA prve nepředpokládalo, že scéna bude tak veliká. Tvůrci se rozmáchli těsně před premiérou. A nějaká okleštěná zájezdová varianta není možná. Velice nás to mrzí.

Diváci, kteří si zakoupili vstupenky na představení samostatně mimo předplatné, je mohou vracet v pokladně Akordu do 15.6.2018.

Držitelé předplatného Jaro 2018

Náhradní představení bohužel v tak krátkém časovém horizontu neseženeme, proto si můžete v pokladně Akordu vyměnit abonentku za volnou vstupenku na jiné představení z naší nabídky:

  • 16.5. Bláznivý Petříček , 6.6. Hrdý Budžes nebo na některý z klubových pořadů
  • divadla, která chystáme v Letním kině v Porubě: 30.8. Jistě, pane premiére! / 31.8. parfém v podezření – výměna za vstupenky bude možná v druhé polovině května
  • divadla, koncerty a jiné pořady, které chystáme na podzim – bude zveřejněno do začátku letních prázdnin
  • tuto výměnu můžete učinit v pokladně Akordu do 30.9.2018
  • v případě představení prodávaných do různých cenových pásem dostanete náhradní vstupenku do toho cenového pásma, do kterého máte zakoupenou abonentku
  • tato výměna není možná u představení, které v Akordu pořádá nebo spolupořádá jiný subjekt, např. Caveman, koncert Petry Janů, Besídka divadla Sklep, Minipárty s Karlem Šípem aj. Bližší informace v pokladně Akordu.

Tato nepříjemná situace nastala v době, kdy teprve další představení budeme do prodeje nasazovat, o čemž vás budeme průběžně informovat. Abonentku si tedy zatím uschovejte jako takovou poukázku a do 30. září 2018 bude dost času na její výměnu za vstupenku na jiné představení (pozn. samozřejmě to může být na představení, které se odehraje až na podzim / v zimě 2018, které již bude v prodeji).

Děkujeme za pochopení.

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2018

Divadelní adaptace světového bestselleru mistra hororu Stephena Kinga. Zlata Adamovská v mimořádné a naprosto nečekané roli oddané fanynky, a Petr Štěpánek coby spisovatel, jehož knihy hlavní hrdinka miluje tak nesmírnou láskou, že je pro ni schopná i zabít. Dokonalá kombinace temného humoru a dechberoucího napětí.

Autor: William Goldman
Podle románu: Stephena Kinga
Překlad: Pavel Dominik
Režie: Ondřej Sokol
Scéna: Adama Pitra
Kostýmy: Katarína Hollá

Osoby a obsazení
Annie: Zlata Adamovská
Paul: Petr Štěpánek
Buster: Petr Pěknic / Petr Meissel

Premiéra 29. března 2018

www.studiodva.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.