Lásky jedné plavovlásky

datum: 05. 03. 2014 – 19:00
vstupné: 400, 380 a 330 Kč

Studenti SLEVA 30% – po předložení studijního průkazu

Divadlo Husa na provázku

M. Forman, J. Papoušek, I. Passer:

LÁSKY JEDNÉ PLAVOVLÁSKY – PLAVOVLÁSKY JEDNÉ LÁSKY

Úprava textu a režie: Vladimír Morávek
V hlavních rolích: Anežka Kubátová a Robert Mikluš … a kapela DiaBEATLES

Freska o fenoménu šedesátých let na motivy slavného filmu. Těžko říct, je-li víc zábavná, či dojemná… Do malého ospalého městečka přijíždí vagón záložáků a kapela z Prahy…vojáci ( a muži obecně ) jako nedostatkové zboží ve městečku plném žen v továrně…to vše se odehrává za kouzelného prozpěvování kapely DiaBEATLES… Andula uvěří, že je vyvolená a Milda si vzpomene na kousek Romea a Julie, načež se všechno pokazí nejstrašnějším možným způsobem…

Obnovená premiéra: 10.6.2012 (remake slavné provázkovské inscenace z roku 2007).
„Na počátku byla fascinace, že můžeme prostřednictvím privátního, banálního příběhu podat zásadní zprávu o jedné době. Příběh Lásek jedné plavovlásky není jen anekdotou o dívce, která víc věřila, než myslela, nýbrž hlavně a především podobenstvím, geniální metaforou o třeštivém a třpytivém a legračním fenoménu šedesátých let.“ ( V.Morávek)
Inscenace je věnována panu Miloši Formanovi, který – když ji viděl (popravdě – dorazil tenkrát s dvacetiminutovým zpožděním, u Třebíče byla zácpa) řekl jen: „Jsem fascinovaný! Vůbec se to nepodobá tomu mému filmu a přece je to on. Úplně a zcela…“

Možnost koupit zvýhodněné vstupenky v rámci DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.