KORESPONDENCE V+W - Divadlo Na zábradlí

datum: 01. 03. 2017 – 19:00
vstupné: 400, 350, 300 a 200 Kč

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2017
Jiří Voskovec, Jan Werich, Dora Viceníková: KORESPONDENCE V+W
Inscenace vycházející z korespondence legendárních tvůrců Osvobozeného divadla Jiřího Voskovce a Jana Wericha, jejichž cesty se po únoru 1948 rozešly.
Jejich korespondence je silnou výpovědí o životě dvou mimořádných lidí v nelehké době, podává strhující svědectví jejich originality i umělecké zralosti, ale současně odhaluje i osudy dvou významných osobností v bipolárním světě, plném železných opon a studených válek. Tyto dopisy, které např. u J. Voskovce představují vrchol jeho poválečné literární tvorby, jsou neocenitelným dokladem duchovního světa V+W. „Forma zkratky, krátká spojení, divadelní narážky, privátní kódy, k tomu brilantní stylizace a neuvěřitelná oslovení i podpisy“ – tak velice výstižně charakterizuje tuto korespondenci kritika.

Hrají: Jiří Vyorálek, Václav Vašák, Gabriela Mikulková alt. Anežka Kubátová
Režie: Jan Mikulášek

Premiéra: 5. 11. 2010
Délka představení: 2 hod. 20 min. s přestávkou

Výhodnější vstupenky a lepší místa k sezení, než která se zobrazují při online rezervaci, pořídíte zakoupením celého předplatitelského cyklu JARO 2017 v pokladně DK Akord.

MOŽNOST SLEVY 30 % – pouze pro studenty s platným průkazem, lze uplatnit jen v pokladně DK Akord a platí pro 2. a 3. cenové pásmo.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.