Klubové HECOVINY: Opáčko - soubor Nahodile

datum: 22. 03. 2018 – 18:00
vstupné: 160 Kč

Speciální vystoupení souboru Nahodile v Klubu Akord s výběrem toho nejlepšího co vytvořili za 10 let. V novém nastudování se současnými členy souboru.
Humorné skeče, antireklamy, scénky, písničky a pohybové kreace, které nejvíce pobavily diváky.

V Klubu Akord doslova soubor Nahodile „vyrůstal“ a toto útulné prostředí je mu velmi blízké. Bohužel jeho nevýhodou je omezená kapacita.

Soubor Nahodile uvádí toto výjimečné představení v nevšedním čtvrtečním čase od 18:00 hod.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.