KDO JE TU ZA BLÁZNA - Venkovské divadlo s.r.o

datum: 10. 12. 2018 – 19:00
vstupné: 80 Kč

tři etudy pro tři herce

Napsal: Dušan Pirník, autorsky spolupracoval Daniel Branich, text seškrtal a vlastní fóry doplnil Martin Korbáš
Režie: Martin Korbáš
Hrají: Daniel Branich, Monika Krejčí, Jozef Nemčok, Martin Korbáš, Jana Prusková
Hudební intermezza: Adéla Korbášová

Bývalí vysocí úředníci z Bruselu hospitalizovaní na lůžkovém oddělení státního blázince během každodenního podávání léků zdravotním personálem rozehrávají svou bývalou profesi ÚŘEDNÍK ve svém nemocničním pokoji. Do absurdní zápletky vyřízení urgentní stížnosti na nedostatek kancelářského papíru, svým nesmírným pracovním úsilím a nasazením strhnou také zcela nově přijatou zdravotní sestru. Ta v poslední chvíli vlastního zbláznění se zachrání včasným podáním sedativ bláznivým úředníkům.

Na oblíbených terapiích snad na všechny neduhy lidské společnosti lze dobře prosperovat. Z dějové linky vyplývá složitost daňového přiznání, ze kterého by se nejeden poplatník zbláznil. Zápletka mezi terapeutem a klientem vás přesvědčí o nezbytnosti zavedení tréninku podávání daňového přiznání formou terapie a to jako státní koncepci pro všechny zdravotní pojištěnce a to plně hrazenou.

Ty nejbláznivější důvody partnerských rozepří se dnes řeší v komerčních televizích v přímém přenosu.
Děj scénky se odehrává v dnes již vymírajících manželských poradnách, malichernost důvodu návštěvy poradny v kontrastu nechtěně prozrazené nevěry bláznivým způsobem popírá priority společného soužití muže a ženy.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.