HECOVINY - soubor Nahodile / repríza

datum: 13. 06. 2018 – 19:00
vstupné: 160 Kč / studenti a senioři 1+1 zdarma

Po úspěšné květnové premiéře a na základě ohlasů diváků zařazujeme mimořádně reprízu tohoto zábavného kabaretu pro dospělé. Kdo má rád legraci a té není nikdy dost, tak toho soubor Nahodile určitě nezklame. Kabaretní směs skečů, divadelních scének, písniček, tanečních vstupů. hudebních scének v jejich provedení určitě diváky pobaví, tak jako na premiéře tohoto nového dílu autorského pořadu. V programu jako host vystoupí ostravský písničkář René Racek Matlášek. Jako vždy stolové uspořádání a občerstvení.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.