HECOVINY - soubor Nahodile

datum: 12. 10. 2018 – 19:00
vstupné: 160 Kč

Další díl zábavného kabaretu pro dospělé, kde humor je na prvním místě.
Blahodárně působí na lidi, kteří akutně potřebují na 2,5 hodiny uvolnit hlavu a čelit s úlevou útoku na bránice v podání souboru NAHODILE.
Legrace není nikdy dost je hlavní motto HECOVIN a tak diváky čeká výběr úspěšných scének, skečů a všeho nejlepšího co se v jejich autorské dílně za poslední léta zrodilo.

Účinkují členové divadelního souboru NAHODILE a jejich hosté.
Režie: Zdeněk Kačor


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.