Cry Baby Cry

datum: 24. 09. 2014 – 19:00
vstupné: 440, 390, 370 a 200 Kč

Cry Baby Cry je autorská inscenace dámské šatny (a dvou hereckých kolegů) Švandova divadla na Smíchově. Pět žen se na dnes tak populárním kurzu life coachingu pokusí zjistit, jak by i ony mohly změnit svůj dosavadní život. Může nám ale vůbec někdo poradit, jak lépe žít a jak být šťastný? A víme vůbec sami, v čem je náš problém? Divadelně zrychlený kurz Švandova divadla pod vedením kouče Michala Dlouhého se na tyto otázky pokusí odpovědět. Proplačte se s námi ke štěstí!

režie: Martina Krátká
hrají: Klára Cibulková, Kristýna Frejová, Petra Hřebíčková, Réka Derzsi/Eva Vrbková, Blanka Popková, Michal Dlouhý

premiéra: 14. června 2013
délka představení: 95 minut

Získejte zvýhodněnou vstupenku – kupte si předplatné!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.