BLÁZNIVÝ PETŘÍČEK - Next Picture

datum: 16. 05. 2018 – 19:00
vstupné: 450, 420 a 300 Kč

Jean-Luc Godard, Peter Serge Butko

BLÁZNIVÝ PETŘÍČEK

Divadelní variace na filmovou „gangsterskou pohádku“, na motivy stejnojmenného filmu s J. P. Belmondem režiséra Jeana-Luca Godarda z období 60. let, kdy na plátnech kin vládla francouzská nová vlna.
Příběh lásky mladého muže, znuděného všedností a krásné teroristky, kteří utíkají před policií, rodinami, ale také před životem. Příběh dvou lidí, kteří se vzbouřili, ačkoliv věděli, že je ta vzpoura zabije… Ale užili si to naplno! A třeba to skončí dobře jako v pohádce.

Vojtěch Dyk: „Je to taková divadelní hra na film, kdy na jevišti vytváříme iluzi filmového ateliéru a měníme ho na nejrůznější prostředí, ve kterých se příběh odehrává. Zkuste si to představit jako příběh který by se dnes už asi nemohl stát. A kdyby se stal, patrně by mu chybělo něco z romantizmu doby ve které se odehrává, nebo by mu mu chyběla odvaha, bláznivost, nebo něco jiného.“

Režie: Peter Serge Butko
Hrají: Tatiana VILHELMOVÁ, Vojtěch DYK
Hudba: Roman Holý
Produkce: NEXT PICTURE
Premiéra: 15. 11. 2010
Délka představení: 1 hod 40 min bez přestávky


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.