BESKYDSKÝ SLAVÍK - Casting

datum: 26. 10. 2018

Projekt Beskydský Slavík je pěvecká soutěž pro mladé talenty ve věku 13 – 23 let. Mládeži bude poskytnuta možnost seberealizace za podpory pěveckých profesionálů, kteří vyberou 10 nejlepších soutěžících do finále. Finále pěvecké soutěže se uskuteční 17.11. v Nové Scéně Vlast ve Frýdku-Místku.

Dne 26.10. bude probíhat v DK Akord casting.

Přihlášky do soutěže podejte na webových stránkách www.beskydskyslavik.cz

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.