3. TURNAJ KRAJSKÉHO PŘEBORU MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU

datum: 13. 01. 2018 – 9:00
vstupné: 50,-Kč (pro přihlášené v termínu, pak se vklad navyšuje na 100Kč)

čtyři turnaje, do 10, 12, 14 let a 18 let, hrané švýcarským systémem na 7 kol dle pravidel FIDE pro rapid šach vyjma bodu A4.b). Partii prohrává hráč, který udělal až druhý nepřípustný tah. Nepřístupný tah je trestán přidáním 2 minut soupeři hráče, který nepřípustný tah provedl. Tah je dokončen po zmáčknutí hodin.
DK Akord není pořadatelem akce.

Jak se přihlásit: do čtvrtku 11. 1. 2018 emailem na adresu rozhodčího sieber@email.cz a v kopii na ředitele turnaje lad.kopec@seznam.cz V přihlášce uveďte: Jméno a příjmení hráče, kategorii, datum narození, elo, oddíl.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.