10x10 let Československa

datum: 31. 10. 2018 – 18:00
vstupné: dospělí 50,-Kč / děti do 15 let 20,- Kč / senioři zdarma

Divadelní koláž o 10 obrazech, mapující důležité momenty z historie Československa – slavné vynálezy, sportovní úspěchy, hudební a módní trendy – na pozadí životních osudů jedné rodiny. Účinkuje volné sdružení divadelníků z několika souborů. Režie : Zdeněk Kačor

Program je realizován z dotace Obvodu Ostrava Jih u příležitosti 100.let od vzniku Československa.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.