HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ

novinka!

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ pro JARO 2018

Každý měsíc od února do května jeden skvělý koncertní zážitek.

28. 2. CIGÁNSKI DIABLI – GYPSY DEVILS
Jeden z nejlepších orchestrů v kategorii Etno a World Music. Sedm výjimečných hudebníků ze Slovenska přináší originální, svěží aranže, neobvyklé hudební kombinace a novou image a temperament.

21. 3. KONCERT K POCTĚ PACA DE LUCÍA
Den plný flamenca se slovenským kytaristou Morenitem de Triana (Stano Kohútek) a jeho hosty, kde zazní největší Pacovy hity. Akci doplní projekce filmu o Pacově životě, přednáška a workshop hry na cajon.

18. 4. LUBOMÍR BRABEC 65
Jubilejní koncertní turné k 65. narozeninám našeho předního kytarového virtuóza. Těšte se na nejúspěšnější kytarové skladby autorů jako L. S. Weiss, F. Sor, H. Villa-Lobos nebo F. Tárrega.

2. 5. ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS
… to tentokrát vezmou od PRVNÍ KŘAPLAVKY JAZZOVÉ.

Ceny předplatného: 1190 a 990 Kč

V prodeji v pokladně Akordu od 4. 12. 2017.

Od tohoto data možnost i telefonických rezervací na č. 596 762 511.

V případě zakoupení Hudebního předplatného spolu s DIVADELNÍM PŘEDPLATNÝM na JARO 2018 (na stejné jméno) – sleva 10 % z toho levnějšího předplatného.

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit.
  • S abonentkou můžete celkem 2× uplatnit slevu 10 % v Restauraci Akord ve dnech mimo hudební předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva platí do 30.5.2018 a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • V průběhu roku můžete využit příležitostné akční nabídky DK Akord i mimo předplatné (např. přednostní rezervace vstupenek nebo nákup se slevou).
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodané koncerty.
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací.
  • Potěšte hudebním zážitkem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Darujte předplatné jako vánoční dárek!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.