HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ na sezónu 2018/2019

Čtyři jedinečné koncertní zážitky v průběhu nadcházející sezóny od podzimu 2018 do jara 2019.

22. 11. 2018

  • z důvodu nemoci pana Svěceného se koncert přesouvá na jarní termín: březen nebo květen 2019 – bude upřesněno

JAROSLAV SVĚCENÝ, Julie Svěcená a Václav Mácha

Galakoncert otce a dcery za spolupráce renomovaného klavíristy nabídne slavné i méně hrané skladby českých i světových autorů tří staletí (Mozart, Šostakovič, Boildieu, Smetana, Dvořák, Suk a další).
Přední český houslový virtuos Jaroslav Svěcený má na svém kontě více než čtyřicet jedna nahraných kompaktních disků světového houslového repertoáru. Jedná se o popularizátora a propagátora vážné hudby. Jeho dcera Julie Svěcená je laureátka prestižní Mezinárodní houslové soutěže Tibora Vargy ve švýcarském Sionu 2017. Václav Mácha se narodil v roku 1979 v Praze. Ve svých 15 letech se stal nejmladším posluchačem Hudební fakulty AMU ve třídě Ivana Moravce. Uskutečnil několik celovečerních klavírních recitálů v různých evropských koncertních sálech.

18. 12. 2018

FRAGILE

Vánočně laděný koncert jedinečné slovenské vokální skupiny.
Fragile tvoří populární osobnosti, známé z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. Věnují se interpretaci známých světových pop-rockových hitů v působivých a velmi zajímavých originálních „a cappella“ aranžmá – bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.
Repertoár koncertů skupiny Fragile tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Stevie Wonder, Leonard Cohen, The Real Group a dalších.
Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Reprezentovali Slovenskou republiku na výstavě Expo 2008 v Zaragoze, účinkovali jako předkapela Suzanne Vega a Take 6. Vystoupili také na koncertech Karla Gotta a Richarda Müllera.
Fragile tvoří (včetně alternací): Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos, Kamil Mikulčík, Kamila Vyskočilová, Peter Lacho, Martin Madej, Jozef Hečko, Janka Boltižiar

březen nebo květen, příp. červen 2019

  • ze strany managementu pana Šporcla došlo už podruhé ke změně termínu – 31. ledna ani 27. března koncert nebude – konkrétní datum bude upřesněno

PAVEL ŠPORCL: Gipsy Fire

Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou GIPSY WAY ENSEMBLE.
Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku z roku 2014. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way, nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mj. i titulní skladby Gipsy Fire.
S cikánskou cimbálovou kapelou Pavel Šporcl odehrál víc než 300 koncertů v nejrůznějších zemích světa včetně Číny, provedl úspěšná turné, v rámci nichž třikrát zcela vyprodal legendární pražskou Lucernu. CD Gipsy Way z roku 2008 i CD Gipsy Fire z roku 2015 byla za prodej oceněna Platinovou deskou Supraphonu.
Účinkují: Pavel Šporcl – housle
Gipsy Way Ensemble – cikánská cimbálová kapela:
Tomáš Vontszemü – cimbál
Ján Rigó – kontrabas
Zoltán Sándor – viola/ kytara

16. 4. 2019

3 STRÁŽNÍCI – Werichova vila

16 písní geniálního skladatele Jaroslava Ježka v nastudování mladých herců, zpěváků a muzikantů, nelehký Ježkův osud a jeho přátelství s Jiřím Voskovcem a Janem Werichem, osobitý nadhled a humor. Představení svérázným, místy až dokumentárním způsobem, přibližuje trojici velkých osobnosti české kultury, které si zaslouží trvalou pozornost všech generací.
„Jedna z prvních našich písniček s Ježkem byla Tři strážníci, roku 1928. Ježek sobě a nám dvěma tento titul oficiálně udělil. My tři strážníci si přece rozumíme, veď, říkával s nadšeným úsměvem, kdykoliv jsme v blázinci zákulisí nebo nad jeho pianem rozřešili vespolek nějaký zmatený a beznadějný problém, který ohrožoval premiéru. Tři strážníci, to byla autorská solidarita, svízele řemesla, to byly premiérové ovace, fašistické demonstrace i společný odjezd za oceán. Tři strážníci, to byl pro nás obraz věrnosti, symbol všeho, oč jsme se společně pokoušeli.“ Jan Werich. Hrají a zpívají: Ondřej Vacke, Pavel Husa, William Valerián, Marek Mikulášek Autor, režie, hudební nastudování: Ivo Kučera Produkce: Agentura Pierrot Délka představení: 1 hodina 30 minut bez přestávky

Ceny předplatného: 1190 a 990 Kč

Rezervace a prodej v pokladně Akordu:
tel. 596 762 511 / e-mail: info@dk-akord.cz

V případě zakoupení Hudebního předplatného spolu s DIVADELNÍM PŘEDPLATNÝM na PODZIM 2018 (na stejné jméno) – sleva 10 % z toho levnějšího předplatného.

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit.
  • S abonentkou můžete celkem 2× uplatnit slevu 10 % v Restauraci Akord ve dnech mimo hudební předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva platí do 31.5.2019 a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • V průběhu roku můžete využit příležitostné akční nabídky DK Akord i mimo předplatné (např. přednostní rezervace vstupenek nebo nákup se slevou).
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodané koncerty.
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací.
  • Potěšte hudebním zážitkem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Darujte předplatné jako dárek!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.