HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ na sezónu 2018/2019

Čtyři jedinečné koncertní zážitky v průběhu nadcházející sezóny od podzimu 2018 do jara 2019.

22. 11. 2018

JAROSLAV SVĚCENÝ, Julie Svěcená a Václav Mácha

Galakoncert otce a dcery za spolupráce renomovaného klavíristy nabídne slavné i méně hrané skladby českých i světových autorů tří staletí (Mozart, Šostakovič, Boildieu, Smetana, Dvořák, Suk a další).
Přední český houslový virtuos Jaroslav Svěcený má na svém kontě více než čtyřicet jedna nahraných kompaktních disků světového houslového repertoáru. Jedná se o popularizátora a propagátora vážné hudby. Jeho dcera Julie Svěcená je laureátka prestižní Mezinárodní houslové soutěže Tibora Vargy ve švýcarském Sionu 2017. Václav Mácha se narodil v roku 1979 v Praze. Ve svých 15 letech se stal nejmladším posluchačem Hudební fakulty AMU ve třídě Ivana Moravce. Uskutečnil několik celovečerních klavírních recitálů v různých evropských koncertních sálech.

18. 12. 2018

FRAGILE

Vánočně laděný koncert jedinečné slovenské vokální skupiny.
Fragile tvoří populární osobnosti, známé z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. Věnují se interpretaci známých světových pop-rockových hitů v působivých a velmi zajímavých originálních „a cappella“ aranžmá – bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.
Repertoár koncertů skupiny Fragile tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Stevie Wonder, Leonard Cohen, The Real Group a dalších.
Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Reprezentovali Slovenskou republiku na výstavě Expo 2008 v Zaragoze, účinkovali jako předkapela Suzanne Vega a Take 6. Vystoupili také na koncertech Karla Gotta a Richarda Müllera.
Fragile tvoří (včetně alternací): Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos, Kamil Mikulčík, Kamila Vyskočilová, Peter Lacho, Martin Madej, Jozef Hečko, Janka Boltižiar

Únor 2019

PAVEL ŠPORCL: Gipsy Fire

Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou GIPSY WAY ENSEMBLE.
Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku z roku 2014. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way, nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mj. i titulní skladby Gipsy Fire.
S cikánskou cimbálovou kapelou Pavel Šporcl odehrál víc než 300 koncertů v nejrůznějších zemích světa včetně Číny, provedl úspěšná turné, v rámci nichž třikrát zcela vyprodal legendární pražskou Lucernu. CD Gipsy Way z roku 2008 i CD Gipsy Fire z roku 2015 byla za prodej oceněna Platinovou deskou Supraphonu.
Účinkují: Pavel Šporcl – housle
Gipsy Way Ensemble – cikánská cimbálová kapela:
Tomáš Vontszemü – cimbál
Ján Rigó – kontrabas
Zoltán Sándor – viola/ kytara

Jaro 2019

3 STRÁŽNÍCI – Werichova vila

16 písní geniálního skladatele Jaroslava Ježka v nastudování mladých herců, zpěváků a muzikantů, nelehký Ježkův osud a jeho přátelství s Jiřím Voskovcem a Janem Werichem, osobitý nadhled a humor. Představení svérázným, místy až dokumentárním způsobem, přibližuje trojici velkých osobnosti české kultury, které si zaslouží trvalou pozornost všech generací.
„Jedna z prvních našich písniček s Ježkem byla Tři strážníci, roku 1928. Ježek sobě a nám dvěma tento titul oficiálně udělil. My tři strážníci si přece rozumíme, veď, říkával s nadšeným úsměvem, kdykoliv jsme v blázinci zákulisí nebo nad jeho pianem rozřešili vespolek nějaký zmatený a beznadějný problém, který ohrožoval premiéru. Tři strážníci, to byla autorská solidarita, svízele řemesla, to byly premiérové ovace, fašistické demonstrace i společný odjezd za oceán. Tři strážníci, to byl pro nás obraz věrnosti, symbol všeho, oč jsme se společně pokoušeli.“ Jan Werich. Hrají a zpívají: Ondřej Vacke, Pavel Husa, William Valerián, Marek Mikulášek Autor, režie, hudební nastudování: Ivo Kučera Produkce: Agentura Pierrot Délka představení: 1 hodina 30 minut bez přestávky

Ceny předplatného: 1190 a 990 Kč

Rezervace a prodej v pokladně Akordu:
tel. 596 762 511 / e-mail: info@dk-akord.cz
Stávajícím předplatitelům držíme do 22. 5. 2018 jejich místa v sále z jarního cyklu.

V případě zakoupení Hudebního předplatného spolu s DIVADELNÍM PŘEDPLATNÝM na PODZIM 2018 (na stejné jméno) – sleva 10 % z toho levnějšího předplatného.

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit.
  • S abonentkou můžete celkem 2× uplatnit slevu 10 % v Restauraci Akord ve dnech mimo hudební předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva platí do 31.5.2019 a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • V průběhu roku můžete využit příležitostné akční nabídky DK Akord i mimo předplatné (např. přednostní rezervace vstupenek nebo nákup se slevou).
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodané koncerty.
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací.
  • Potěšte hudebním zážitkem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Darujte předplatné jako dárek!


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.