DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ

PODZIM 2018

Těšte se na pět inscenací od září do ledna 2019.
V prodeji už jsou pouze vstupenky na jednotlivá představení – v pokladně Akordu nebo online.

13. 9. / GEDEONŮV UZEL – SpoluHra

Emotivní hra o lásce, mateřství a genialitě, která mnohdy bývá přítěží. Očistný rozhovor dvou žen nejen o problémech soudobé výchovy. Hraje Vilma Cibulková a Kateřina Kaira Hrachovcová.

24. 10. / CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ – Pantheon production

Martin Hofmann a Filip Blažek v komediálním příběhu o dvou přátelích, kteří spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.

15. 11. / FREDDIE – Divadlo Radka Brzobohatého

Muzikál Karla Janáka se skupinou Queenie, Jiřím Kornem a dalšími, inspirovaný životním příběhem Freddieho Mercuryho, jehož genialita jej přivedla na vrchol slávy, ale i na cestu ke zkáze…

12. 12. / ODHALENÁ PRAVDA – StageArtCz

Dojemná komedie z prostředí kurzu tanečnic pole dance, komedie, která je výzvou všem ženám a oslavou jejich síly postavit se nepřízni osudu…

18. 1. / ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ – Divadlo Verze

Moderní francouzská salónní komedie se skvělými dialogy a hvězdným hereckém obsazení: Linda Rybová, Jana Janěková ml., Igor Chmela, Matouš Ruml a David Matásek.

Ceny předplatného: 2000, 1650 a 1450 Kč

Podrobnější anotace ke všem představením v rámci DIVADELNÍHO I HUDEBNÍHO PŘEDPLATNÉHO ke stažení v PDF.

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit.
  • S abonentkou můžete celkem 2× uplatnit slevu 10 % v Restauraci Akord ve dnech mimo divadelní předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva platí do 31.1.2019 a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • V průběhu roku můžete využit příležitostné akční nabídky Akordu i mimo předplatné (např. přednostní rezervace vstupenek nebo nákup se slevou).
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení.
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací.
  • Potěšte divadlem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Změny vyhrazeny.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.