DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ

ČINOHERNÍ KO(K)TE(J)L – PODZIM 2017

Pět skvělých představení od října do února 2018.

Ceny podzimního předplatného
dle cenových pásem: 1950 Kč / 1590 Kč / 1390 Kč

Rezervace a prodej v pokladně DK Akord až do 4. 10. 2017:
tel. 596 762 511 / e-mail: info@dk-akord.cz

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit.
  • S abonentkou můžete celkem 3× uplatnit slevu 10 % v Restauraci Akord ve dnech mimo předplatné pro libovolně početnou skupinu. Sleva platí do 31.1.2018 a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • V průběhu roku můžete využit příležitostné akční nabídky DK Akord i mimo předplatné (např. přednostní rezervace vstupenek nebo nákup se slevou).
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení.
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací.
  • Potěšte divadlem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Změny vyhrazeny.

V původně plánovaném termínu 14. 9. 2017 nepůjde ze zdravotních důvodů představení odehrát. Náhradní termín: 25. 1. 2018.
A studio Rubín
Petr Kolečko: PADESÁTKA
Pavka je nejstarším žijícím členem tradiční běžkařské rodiny. Bojí se, že syn Jura nedokáže naplnit jeho odkaz, protože místo Jizerské padesátky ho totiž zajímají manželky rolbařů a členů horské služby. Pavka kvůli tomu nemůže jet rolbou, kvůli studu před rolbaři každý druhý den nosí zásoby do své horské chaty v krosně, která je čím dál těžší. Ne kvůli obsahu, ale proto, že na Pavku stále více a více doléhá tíha těžkého rodinného osudu. Osudu, který je stejně mrazivý, jako zmrzlé sliny vyčerpaných běžkařů…
Hrají: Ondřej Pavelka, Jakub Prachař, Marek Taclík; ze záznamu Michal Pavlata
Režie: Vojtěch Kotek
Premiéra: 28. 3. 2014
Délka představení: 1 hodina 15 minut bez přestávky

● 4. 10. 2017 – Divadlo v Řeznické
Bill C. Davis: ODVOLÁNÍ
„Filozofická“ hra amerického dramatika s komickými situacemi o osobní odvaze každého z nás, zabývající se tématem nezávislosti v tradičně fungující instituci katolického semináře, v němž se mladý posluchač obrátí na populárního faráře o pomoc, ale začne narážet na církevní řád a za své neortodoxní přístupy je vyhoštěn z církve…
Hrají: Miroslav Táborský a Filip Cíl
Režie: Miroslav Táborský
Premiéra: 25. 11. 2016
Délka představení: 1 hodina 30 minut bez přestávky

● 7. 11. 2017 – Činoherní klub
Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNÉM JEVIŠTI
Komedie na hraně bulvární frašky o herectví, velké dramatické literatuře a tak trochu i o Evropě a ženách vůbec…
Hrají: Lenka Skopalová, Veronika Žilková, Ivana Uhlířová, Sára Venclovská
Režie: Martin Čičvák
Premiéra: 2. 11. 2016
Délka představení: 1 hodina 35 minut bez přestávky

● 6. 12. 2017 – Divadelní společnost DuEt
Fabrice Roger-Lacan: CRAVATE CLUB
Mistrně napsaná situační komedie. Architekty Bernarda a Adriena spojuje pevný přátelský vztah. Jsou partneři firmy, které se dobře daří. Jaký kolotoč neuvěřitelných situací se však může roztočit ve chvíli, kdy jeden z nich z podivuhodných důvodů nemůže přijít na oslavu kulatých narozenin toho druhého? Báječná jízda, svižná, zábavná, nebezpečná…
Hrají: Miroslav Etzler, Martin Pechlát
Režie: Zdeněk Dušek
Premiéra: 15. 9. 2017

● 21. 2. 2018 – Studio DVA divadlo
Petr Zelenka: VĚRA
Zelenkova ironická komedie je sondou do zábavního průmyslu a cynické doby, která pokrytecky hlásá, že cynismus už není v módě. Příběh o výsluní a pádu ambiciózních jedinců.
Hrají: Ivana Chýlková, Bolek Polívka, Jana Stryková, Kryštof Hádek, Roman Zach, Martin Kubačák, Sabina Remundová a Marika Šoposká
Režie: Alice Nellis
Premiéra 12. 10. 2017

BROŽURA K PODZIMNÍMU PŘEDPLATNÉMU ke stažení v PDF.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.