DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ

Abonentku na Jarní předplatné 2017 již nelze koupit, pouze vstupenky na jednotlivá představení samostatně… pokud nejsou již vyprodána.
Pro rok 2017 jsme se rozhodli, že v celoročním cyklu, ani v dětském předplatném pokračovat nebudeme. Pojedeme nadále v zavedených půlročních cyklech.

ČINOHERNÍ KO(K)TE(J)L jaro 2017

  • každý měsíc od února do června jedno skvělé představení

Ceny jarního předplatného
dle cenových pásem: 1950 Kč / 1590 Kč / 1390 Kč

Prodej v pokladně DK Akord, rezervace:
tel. 596 762 511 / e-mail: info@dk-akord.cz

Výhody předplatného

  • Abonentka je přenosná, můžete ji darovat nebo půjčit
  • S abonentkou můžete celkem 3× uplatnit slevu 10% v Restauraci Akord ve dnech mimo předplatné, tzn. v jiných dnech, než se bude hrát představení z jarního předplatného. Sleva platí do 30.6.2017, vztahuje se na útratu pro libovolně početnou skupinu a nelze ji kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.
  • využití příležitostných akčních nabídek DK Akord
  • Možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení
  • Prožijte s námi sezonu se stálým místem v hledišti, bez front a rezervací
  • Potěšte divadlem své blízké, odměňte své zaměstnance, obchodní partnery a především sebe.

Na co se můžete těšit…

14. 2. – Divadlo pod Palmovkou
Maria Goos: FUK!

Současná černá komedie o úskalích mužského středního věku.
Děj komedie začíná v momentě, kdy se přátelé setkávají po delší době u Petra v bytě, aby mu pomohli z velkého maléru. Petr je pracovníkem městského úřadu, jenž po něm k jeho překvapení chce vrátit všechny obrazy, které Petr dostal darem během let od kolegů z práce v domnění, že jsou zcela bezcenné. Jejich hodnota však nyní závratně stoupla a Petr je již ani nemá, protože je výhodně rozprodal a na zaplacení úřadem požadované náhrady nemá prostředky. Setkání kamarádů, zdravících se již od dob svého mládí přidrzlým pokřikem „fuk"!“, se ale postupně zvrhne ve vzájemné trumfování, během kterého se snaha pomoci příteli dostává na druhou kolej. Zato však vycházejí na povrch nečekané a bizarní skutečnosti jejich životů, které jsou jak k smíchu, tak z nich i někdy zamrazí.
Hrají: Jiří Langmajer, Martin Hruška, Ondřej Volejník, Zdeněk Kupka a Branna Teresa
Režie: Petr Zelenka

Premiéra: 18. 12. 2015
Délka představení: 2 hod. s přestávkou

1. 3. – Divadlo Na zábradlí
Jiří Voskovec, Jan Werich, Dora Viceníková: KORESPONDENCE V+W

Inscenace vycházející z korespondence legendárních tvůrců Osvobozeného divadla Jiřího Voskovce a Jana Wericha, jejichž cesty se po únoru 1948 rozešly.
Jejich korespondence je silnou výpovědí o životě dvou mimořádných lidí v nelehké době, podává strhující svědectví jejich originality i umělecké zralosti, ale současně odhaluje i osudy dvou významných osobností v bipolárním světě, plném železných opon a studených válek. Tyto dopisy, které např. u J. Voskovce představují vrchol jeho poválečné literární tvorby, jsou neocenitelným dokladem duchovního světa V+W. „Forma zkratky, krátká spojení, divadelní narážky, privátní kódy, k tomu brilantní stylizace a neuvěřitelná oslovení i podpisy“ – tak velice výstižně charakterizuje tuto korespondenci kritika.
Hrají: Jiří Vyorálek, Václav Vašák, Gabriela Mikulková alt. Anežka Kubátová
Režie: Jan Mikulášek

Premiéra: 5. 11. 2010
Délka představení: 2 hod. 20 min. s přestávkou

13. 4. – Klicperovo divadlo Hradec Králové
David Drábek: KOULE

Příběh vrhačky**
Divadelní rozšířená podoba původně rozhlasové hry, která po svém uvedení rozpoutala doslova mediální smršť. Hra je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny, která lásce ke sportu obětovala všechno, i když ji stát s totalitním režimem nutil užívat doping, rozhodoval o účasti na závodech v zahraničí, vybíral jí přátele a zbavil soukromí. A Milena nyní svůj život plný komických i bolestných protikladů rekapituluje…
A k tomu všemu zpívá LIVE Karel Hála, doktor Cvach míchá anabolické steroidy, Jiřina Švorcová recituje o pionýrském odznáčku v intimních partích a Štěpánka Haničincová pomáhá čertíku Bertíkovi odvelet do pekel soudruhy Husáka a Štrougala… Když přidáte navíc srdceryvnou výpověď zfetované laboratorní myši, dojde vám jedno: Pokud rozhlasová verze způsobila pobouření, tak divadelní verze opupínkuje celou českou kotlinu!!!
Hrají: Pavla Tomicová, Zora Valchařová-Poulová, Kamila Sedlárová, Isabela Smečková Bencová, Jiří Zapletal, Tomáš Lněnička, Zdeněk Petrák a další
Režie: David Drábek

Premiéra 12. 5. 2012
Délka představení: 2 hod. 50 min. s přestávkou.

17. 5. – Divadelní společnost Kamila Střihavky
Kamil Střihavka: TOLIK HLAV
Silný příběh o přátelství na pozadí rockové muziky 70. let.

Kamil Střihavka, rockový zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman rockových seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup, přichystal svým fanouškům a nejen jim, originální překvapení. Rozhodl se totiž zrealizovat další ze svých snů a přichází se svou divadelní prvotinou, kterou je činoherní představení TOLIK HLAV – příběh o přátelství a zradě v kontextu přelomu 70. a 80. let v Československu.
„Rád bych dal přivonět k této době nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří mají tato léta ještě v paměti,“ říká autor.
Tato hra je o snech, touhách, ale i o vášni pro věc samotnou a je srozumitelná i pro dnešní mladou generaci stejně, jako je i vzpomínkou pro generaci padesátníků a výš.
Hrají: Jan Zadražil, Jan Dolanský, Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová
Režie: Kamil Střihavka

Premiéra 26. 4. 2015
Délka představení: 2 hod. 50 min. s přestávkou.

1. 6. – Dejvické divadlo
Patrick Marber: DEALER´S CHOICE
Kdo rozdává, rozhodne

Zaměstnanci jedné londýnské restaurace se každou neděli setkávají v suterénu podniku k partičce pokeru. Jednoho dne se objeví záhadný muž, jak se záhy ukáže, profesionální hráč. Majitel restaurace jej pozve k hracímu stolu. Rozehrává se napínavá partie, v níž zdaleka nejde jen o karty.
Prvotina autora, který je u nás známý mimo jiné svými hrami Na dotek nebo Howard Katz.
„Je to naprosto jedinečný autor. Netroufám si říct, že je nejlepší, ale rozhodně je geniální. Tam jsou věci, které třeba mě osobně tíží v mém životě. Sociální frustrace, to znamená neschopnost se poprat se státem o nespravedlnost, která v něm panuje.“ – Jiří Pokorný, režisér
Václav Neužil získal za roli Mugsyho v roce 2011 Cenu Thálie.
Hrají: David Novotný, Václav Neužil, Hynek Čermák, Martin Myšička alt. Matěj Hádek, Jaroslav Plesl a Ivan Trojan
Režie: Jiří Pokorný

Premiéra: 11. 12. 2010
Délka představení: 2 hod. 50 min. s přestávkou

BROŽURA K JARNÍMU PŘEDPLATNÉMU ke stažení v PDF.

Změny v divadelním předplatném vyhrazeny.










Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!











„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!










„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.