DÁRKY PRO KAŽDÉHO

Přemýšlíte, čím obdarujete své drahé polovičky? Věnujte svým blízkým kulturní zážitek!

Díky dárkovým poukazům ušetříte čas s pořizováním a obdarovaný získá možnost si sám vybrat z široké nabídky v AKORDu v podobě divadla, koncertu, pořadů pro děti nebo pohybových kurzů.

Vhodným dárkem je i naše divadelní předplatné plné hereckých hvězd. Kromě Langmajera, Tomicové, Hardbolcové, Dolanského a dalších skvělých českých umělců, darujete i stále místo na výtečné divadelní kousky předních českých divadel v podobě Divadla pod Palmovkou, Divadla Na zábradlí, Klicperáku z Hradce Králové a Dejvického divadla. Permanentka je přenosná.

Malá inspirace:

HRDÝ BUDŽES – 14. 6.

CAVEMAN – 22. 6.

SEX PRO POKROČILÉ – 11. 8.

S naší poukázkou si vybere opravdu každý.

NABÍDKA VŠECH AKCÍ ZDE


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.