DÁRKOVÉ POUKAZY

v hodnotě 300 Kč, 500 Kč, 750 Kč a 1000 Kč

Obdarujte své blízké poukazem z AKORDu, ať si sami vyberou kulturní zážitek podle své chuti – divadlo, koncert, akci pro děti nebo třeba jeden z našich plesů. Poukazy jsou k zakoupení přímo v AKORDu.

Informace k uplatnění divadelních poukazů:

  1. Poukaz lze čerpat na jakékoliv kulturní představení (koncert, divadelní představení, ples), který je přímo v režii Domu kultury AKORD, neplatí pro veřejné akce organizované jinými pořadateli.
  2. Vstupenky Vám budou vydány pouze na recepci Domu kultury AKORD na základě předloženého dárkového poukazu. Dárkový poukaz nelze uplatnit na jiných předprodejních místech (např. pobočky Ostravského informačního servisu).
  3. Na jeden dárkový poukaz můžete čerpat libovolný počet vstupenek až do jeho celkové výše.
  4. Pokud výše vybraných vstupenek překročí cenu poukazu, je nutné rozdílnou částku doplatit.
  5. Vstupenky si prosím rezervujte včas (osobně, telefonicky nebo e-mailem). V případě vyprodaného představení není možno dárkový poukaz uplatnit.
  6. Částku nutno vyčerpat najednou do plné výše uvedené hodnoty, peníze zpět nevracíme. Dárkový poukaz není možné směnit za hotovost.
  7. Informace o představeních a rezervace vstupenek na recepci Domu kultury AKORD (tel.: 596 762 511, e-mail: info@dk-akord.cz).

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!











„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!










„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.